מעטפת שירות, ייעוץ ומידע בנושאי קנאביס רפואי בישראל

GreenPharma

מי אנחנו?

GreenPharma מבית חברת טלפארמה הוותיקה (1999), הינו אתר ייעוץ המעניק מעטפת שירות מלאה למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. באתר ניתן לאתר רופאים (מומחי קנאביס) מומלצים, רוקחי קנאביס, ומומחים מובילים במגוון נושאים. בנוסף, האתר מרכז את המידע החשוב והעדכני ביותר בעולם הקנאביס הרפואי בישראל, לרבות מאמרים, כתבות, סרטונים ועוד.

הבשורה הייחודית של החברה הינה יצירת מעטפת שירות מלאה למטופל, הנותנת מענה לכל ההיבטים שמטופל קנאביס רפואי עלול להזדקק להם, במקום אחד, על ידי מומחים.

קנאביס רפואי במשלוח עד הבית

מערך שילוח הקנאביס של GreenPharma מאושר ע"י היק"ר (יחידת הקנביס הרפואי במשרד הבריאות) הינו מהמתקדמים בישראל ומאפשר שילוח מבוקר טמפרטורה לבית הלקוח בכל הארץ תוך מקסימום 3 ימי עסקים.

הקלה בבירוקרטיה, הדרכה וסיוע.

אנו מבינים שתחום הקנאביס הרפואי מלווה בקשיים רבים, התמודדויות מול רשויות ואי ודאות בכל הקשור בזמינות מלאי ובקבלת הרישיונות הנדרשים. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לסייע לכם ולהוות אי של ודאות באוקיינוס הירוק!

איתור רופאים מומחים

באתר ניתן למצוא גלריית רופאי קנאביס מומלצים. אנו פועלים באופן שוטף מול כלל הרופאים המוסמכים לניפוק קנאביס רפואי, ריכזנו עבורכם את מיטב הרופאים בחלוקה גיאוגרפית לפי התמחויות והמלצות המטופלים.

ייעוץ רוקחי

לב הפעילות שלנו מבוסס על נבחרת מובילה של רוקחים בעלי התמחות בקנאביס רפואי מטעם היק"ר (משרד הבריאות). הצוות המומחה שלנו יבצע תשאול רוקחי ויעניק ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך, בחיוך, מקצועיות ודיסקרטיות.

הכפתור הירוק

GreenPharma מציגה את "הכפתור הירוק" – כל מה שחשוב בקנאביס רפואי בלחיצת כפתור. הכפתור הירוק מאפשר סיוע מידי ע"י מוקד שירות חדשני המופעל על ידי צוות מוקדנים מומחי קנאביס ורוקחים מומחי קנאביס רפואי.

מרכז מידע

באתר ניתן למצוא את כל המידע שחשוב לדעת! כתבות תוכן, מאמרים חדשניים, עדכונים ואקטואליה בנושאי הקנאביס הרפואי, סרטוני הדרכה, מידע מטעם הרשויות ועוד. ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב וחובה לדעת!

7000
לקוחות ברפורמה החדשה
0
רוקחי קנאביס רפואי
0
שנות פעילות לחברה
5500
מ"ר של מרחב לוגיסטי
500 +
ישובים שאנחנו מגיעים אליהם עם שליח עד הבית

צרו קשר לכל שאלה

צוות השירות שלנו יעמוד לרשותכם ויענה לכם על כל שאלה שעומדת בפניכם. תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי 

שירות לקוחות פעיל בימים א'-ה' בין השעות 8:00- 17:00

כתובת: טוליפמן 7 ראשל"צ.